Anasayfa / KURUMSAL / Hakkımızda

Hakkımızda

Kural Paslanmaz olarak  5 bin metrekare alandan oluşan yerimizde  geniş stok ve zengin ürün çeşidi ile müşterilerilerimize hizmet vermekteyiz .

2003  yılında Zeytinburnu Demirciler Sitesinde  faaliyetlerine başlayan 08.04.2017 tarihinden itibaren Büyükçekmece/İstanbul 'da faaliyetlerine devam eden  firmamız kardeş kuruluşu İMK EDELSTHALHANDEL ile birlikte teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek , faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
Firmamız kurulduğu günden itibaren paslanmaz çelik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek , toplumun ihtiyaçlarını çözüm yollarını da araştırarak %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Avrupa menşeli paslanmaz çelik ürünleri ile müşterilerine hizmet veren Kural Paslanmaz olarak endüstri,gıda,kimya, petrokimya, enerji, tekstil, otomotiv,  gibi pek çok sektöre hizmet  veriyoruz.
Firmamız paslanmaz çelik boru ve boru bağlantı elemanlarının ithalat ve stoklu satışını yapmaktadır. Paslanmaz çelik dikişli borular EN 10217-7 standartlarında (İtalyan-İlta İnox) marka olarak 6mm-1016 mm arasında stoklarımızda AISI 304-304L-316L-316Tİ kalitelerinde mevcuttur. Diğer bağlantı elemanları (fitting) dediğimiz ürünlerimiz  3.1 sertifikalı ve standartlara uygun olarak stoklanmaktadır.

Uluslarararası kalite standartları

Paslanmaz çelik ürünlerinin kullanıldığı bütün sektörlere hizmet verdiklerini belirten Kurter, satışını yaptıkları ürünlerin tamamının uluslararası kalite belgeli olduğunu söyledi. Kurter, “Firmamız başta kimya ve petrokimya olmak üzere enerji, tekstil, otomotiv, gıda ve diğer imalat grubunda olan sanayi kuruluşlarının tamamına hizmet vermektedir. Sattığımız ürünlerin tamamı TÜV-LLOYD-PED-SGS-BRUE VERİTAS olmak üzere kalite belgelidir.

Firmamız siz müşterilerimiz için her zaman en uygun çözümleri üretmektedir , bilgisini ve tecrübesini her geçen gün daha da geliştiren eğitimli ve çalışkan kadrosu ile hizmetlerimizi tüm yurt çapında devam ettirmekteyiz . 
Kural Paslanmaz Dış Tic. ve Ltd. Şti. çalışma ortaklığı kurduğu bütün üretici firmaların desteğini arkasına alarak kaliteden ödün vermeden , günümüzde olduğu gibi gelecekte de yatırımlarınızda sizin en önemli ve güvenilir çalışma ortağınız olacaktır .